laatst bijgewerkt: 12 Mei 2018 23:58:19
26E VIERDAAGSE, standen teams Eindstand na ronde 24 2017/2018
Klik hier voor individuele standen Hoogste game Pinfall Gem
  Nr. Team Gms Pnt Scr Tot Scr Tot Scr Tot
1 De Daltons 24 798.0 737 778 15150 16123 631.25 671.79
2 Shall Win 24 716.0 712 771 14512 15905 604.67 662.71
3 Geen Gezeur 24 638.0 682 753 13891 15595 578.79 649.79
4 Split Happens 24 615.0 637 726 12917 15665 538.21 652.71
5 Fair Play 24 577.0 642 718 13737 15561 572.38 648.38
6 Dirty Strike 24 521.0 600 709 12597 15213 524.88 633.88
7 Track Limits 24 441.0 618 720 12410 14976 517.08 624
8 Fearless 24 409.0 574 714 11595 14973 483.13 623.88
    Reserves
    Geen Gezeu Fearless Shall Win Dirty Stri Split Happ Fair Play De Daltons Track Limi
R T Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt
1BG HCP2348.02280.02340.02808.02338.02220.02398.02190.0
1BG HCP2628.02380.02114.02114.01970.02258.02018.01620.0
1BG HCP2120.02488.02198.02000.01810.02248.02378.02060.0
1TG HCP7080.071412.06640.069112.06110.067112.067712.05870.0
2BG HCP2310.01790.02598.01978.02264.02344.02264.02344.0
2BG HCP1920.02038.02308.01820.02120.02040.02508.02098.0
2BG HCP2328.02170.02310.02258.02338.02100.02200.02318.0
2TG HCP6550.05990.072012.060412.06710.06480.069612.067412.0
3BG HCP2440.02210.02110.01890.02258.02368.02618.02538.0
3BG HCP1950.01820.02050.01930.02238.01988.02178.02268.0
3BG HCP2378.02210.01880.02068.02030.02248.02198.01890.0
3TG HCP67612.06240.06040.05880.065112.065812.069712.06680.0
-TE HCP203916.019378.0198812.018832.019336.0197710.0207020.019294.0
4BO HCP1681.02306.01842.01913.024710.02328.02044.02135.0
4BO HCP1761.02035.02288.02035.02288.023210.01983.01932.0
4BO HCP1873.02126.01914.01821.01832.02055.021310.021310.0
4TO HCP5312.064512.06036.05764.065816.066920.06158.061910.0
5BO HCP2338.01982.02073.01691.02276.024810.02214.02235.0
5BO HCP2204.02478.01971.02052.02395.02446.02093.026310.0
5BO HCP1681.02065.02054.01932.026010.02266.02054.02348.0
5TO HCP6216.065110.06094.05672.072620.071812.06358.072016.0
6BO HCP2325.02356.02194.01801.029610.02368.02194.02012.0
6BO HCP2074.01831.026210.02246.02145.02023.02418.01882.0
6BO HCP2588.02396.026410.01932.02095.02044.01911.01993.0
6TO HCP69712.065710.074520.05974.071916.06426.06518.05882.0
-TE HCP18494.0195310.0195712.017402.0210320.0202916.019016.019278.0
7BG HCP2028.01720.02418.02148.02070.01680.01890.02068.0
7BG HCP1940.01650.02318.02230.01920.02198.02708.01758.0
7BG HCP2188.01810.02258.02000.02020.02040.02048.02258.0
7TG HCP61412.05180.069712.06370.06010.05910.066312.060612.0
8BG HCP2100.02428.02288.02448.02318.02020.02320.01770.0
8BG HCP2288.02050.02738.02098.01710.02230.02258.01890.0
8BG HCP2280.02340.02708.02088.02378.01900.02628.01830.0
8TG HCP66612.06810.077112.066112.06390.06150.071912.05490.0
9BG HCP2518.01720.01960.02198.02498.01890.01870.02058.0
9BG HCP2020.01840.02108.02458.02078.02220.02058.02090.0
9BG HCP2030.02268.02288.02450.02120.02478.02388.01960.0
9TG HCP65612.05820.063412.070912.066812.06580.06300.06100.0
-TE HCP193610.017814.0210220.0200712.019088.018646.0201216.017652.0
10BO HCP2338.01943.01974.01912.02176.025510.02075.01821.0
10BO HCP2204.02265.02418.02418.01851.02113.025010.02062.0
10BO HCP2395.02263.02508.02294.025710.01961.02406.02232.0
10TO HCP69216.06464.068812.06618.06596.066210.069720.06112.0
11BO HCP2488.02185.01892.01953.02104.01701.025110.02446.0
11BO HCP1973.02076.01871.02148.01942.02045.029310.02004.0
11BO HCP2265.02253.02162.01781.02265.02468.02346.025310.0
11TO HCP67112.065010.05924.05872.06308.06206.077820.069716.0
12BO HCP1922.024110.02225.01821.02204.02276.02204.02288.0
12BO HCP23910.02228.02022.01791.02135.02093.02176.02104.0
12BO HCP1881.02122.026810.02233.02274.02285.02476.02538.0
12TO HCP6194.067510.069220.05842.06606.06648.068412.069116.0
-TE HCP198212.019718.0197210.018322.019496.019464.0215920.0199916.0
13BG HCP2208.02418.01670.01890.01928.01900.02078.02180.0
13BG HCP2508.02038.02308.02208.01950.02010.02120.02080.0
13BG HCP2268.02118.02198.02088.01950.01940.01970.01990.0
13TG HCP69612.065512.06166.061712.05820.05850.06166.06250.0
14BG HCP2200.02268.02208.01940.02128.01610.02288.01960.0
14BG HCP2258.01870.02308.01960.02030.02118.01910.01948.0
14BG HCP1978.01920.02868.02360.02110.02378.01830.01948.0
14TG HCP64212.06050.073612.06260.062612.06090.060212.05840.0
15BG HCP2348.01850.02018.02320.02000.01860.02618.02158.0
15BG HCP1880.01930.02468.02008.02348.02190.02388.01620.0
15BG HCP2408.02178.02100.01930.02728.02160.02258.02160.0
15TG HCP66212.05950.065712.06250.070612.06210.072412.05930.0
-TE HCP200016.018556.0200920.018688.0191410.018154.0194212.018022.0
16BO HCP1791.02406.01953.02315.025310.02458.02294.01922.0
16BO HCP1791.01953.02228.01902.02126.02014.026810.02025.0
16BO HCP2193.02265.02306.02408.01952.02265.027010.01881.0
16TO HCP5772.066112.06476.066112.06608.067216.076720.05824.0
17BO HCP1802.02063.02438.02416.02234.025710.02255.01611.0
17BO HCP2075.01892.02126.01741.01933.023010.02138.02075.0
17BO HCP1882.01871.02013.02218.023810.02034.02075.02106.0
17TO HCP5752.05826.065616.06368.065412.069020.064510.05784.0
18BO HCP2084.01941.024710.02032.02126.02148.02115.02053.0
18BO HCP1963.02146.01822.01984.02158.02045.022510.01771.0
18BO HCP1631.02213.02172.02336.02275.02254.029210.02528.0
18TO HCP5672.06294.064612.06348.065416.064310.072820.06348.0
-TE HCP17192.018726.0194910.019318.0196812.0200516.0214020.017944.0
19BG HCP2420.01770.01948.02458.01968.01910.02288.01810.0
19BG HCP2100.01950.02008.02458.02698.02020.02188.01910.0
19BG HCP2488.02180.02418.01850.02200.02040.02248.02748.0
19TG HCP70012.05900.063512.06750.068512.05970.067012.06460.0
20BG HCP2250.02218.02360.01920.01880.01948.02428.02428.0
20BG HCP2488.01680.02538.02320.01958.02368.02030.02090.0
20BG HCP2318.02878.02188.02328.02200.02150.02290.02090.0
20TG HCP70412.067612.070712.065612.06030.06450.06740.06600.0
21BG HCP2248.02000.02080.02030.02110.02378.02338.02108.0
21BG HCP2188.02048.01950.02198.02150.01978.01900.01890.0
21BG HCP2030.01850.02608.02388.02158.02550.02008.02280.0
21TG HCP64512.05890.06630.066012.06410.068912.062312.06270.0
-TE HCP204920.018552.0200516.0199112.019294.019316.0196710.019338.0
22BO HCP2136.01972.02136.02083.02124.026810.02288.01761.0
22BO HCP1852.01711.01913.024510.02155.02144.02308.02308.0
22BO HCP23010.01802.02106.01711.02055.02268.02014.01863.0
22TO HCP62810.05482.06146.06248.063212.070820.065916.05924.0
23BO HCP25910.02022.01891.02313.02468.02365.02365.02386.0
23BO HCP25310.01833.02428.02346.02234.02265.01812.01611.0
23BO HCP24110.02316.02184.01811.02195.01822.02043.02348.0
23TO HCP75320.06162.064912.064610.068816.06448.06214.06336.0
24BO HCP2216.02195.01992.025710.02113.02268.01861.02154.0
24BO HCP1901.02135.01942.023010.02156.02023.02288.02094.0
24BO HCP2296.01531.026710.02043.02155.02144.02388.01782.0
24TO HCP6406.05852.066016.069120.06418.064210.065212.06024.0
-TE HCP202120.017492.019236.0196112.0196112.0199416.019328.018274.0
R T Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt
    Geen Gezeu Fearless Shall Win Dirty Stri Split Happ Fair Play De Daltons Track Limi
Totaal638.0409.0716.0521.0615.0577.0798.0441.0
Plaats38264517
BG = punten Bowler per Game (bowler wint game en krijgt punten)
TG = punten Team per Game (team wint game en krijgt punten)
BO = punten Bowler overall (bowler wint game overall en krijgt meeste punten)
TO = punten Team overall (team wint game overall en krijgt meeste punten)
TE = punten Team Event (team met meeste pinfall overall in event over meerdere games krijgt meeste punten)