laatst bijgewerkt: 01 Juni 2019 23:07:52
27E VIERDAAGSE, standen teams Eindstand na ronde 24 2018/2019
Klik hier voor individuele standen Hoogste game Pinfall Gem
  Nr. Team Gms Pnt Scr Tot Scr Tot Scr Tot
1 Ato Elektro 24 701.0 651 732 13590 15766 566.25 656.92
2 De Daltons 24 695.0 751 784 15221 16060 634.21 669.17
3 Geen Gezeur 24 653.0 719 781 14248 15894 593.67 662.25
4 Split Happens 24 640.0 682 802 12951 15765 539.63 656.88
5 Hallmark 24 613.0 698 744 14438 15698 601.58 654.08
6 Dirty Strike 24 546.0 604 730 12509 15533 521.21 647.21
7 Fair Play 24 487.0 621 714 13051 15277 543.79 636.54
8 Fearless 24 381.0 548 684 11710 14894 487.92 620.58
    Reserves
    De Daltons Fearless Ato Elektr Dirty Stri Fair Play Hallmark Split Happ Geen Gezeu
R T Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt
1BG HCP1770.02138.02330.02428.02768.02440.01950.02798.0
1BG HCP2238.01970.02088.02010.01940.02268.01950.02308.0
1BG HCP2228.02140.02438.01680.02200.02428.02290.02728.0
1TG HCP6220.062412.068412.06110.06900.071212.06190.078112.0
2BG HCP2120.01890.02388.01978.02598.01880.02210.02148.0
2BG HCP2060.02228.02208.01680.01950.02030.02148.02898.0
2BG HCP1958.02218.01830.01830.02598.02040.02460.02418.0
2TG HCP6130.063212.064112.05480.071312.05950.06810.074412.0
3BG HCP2140.02010.02048.02228.01920.02208.02020.02188.0
3BG HCP2260.01820.02268.01870.01988.02078.02180.02328.0
3BG HCP2060.01920.02348.01970.02488.02308.02160.02088.0
3TG HCP6460.05750.066412.06060.063812.065712.06360.065812.0
-TE HCP18816.018314.0198912.017652.0204116.0196410.019368.0218320.0
4BO HCP2348.01861.02012.02195.02144.02103.027210.02348.0
4BO HCP2486.01911.01972.028710.02003.02174.02598.02265.0
4BO HCP2338.01851.02164.02023.02316.02316.027110.01942.0
4TO HCP71516.05622.06144.070812.06456.065810.080220.06548.0
5BO HCP1661.01945.02046.024910.01752.02148.01914.01833.0
5BO HCP2052.02011.024210.02418.02153.02245.02256.02194.0
5BO HCP1901.02003.02094.02246.026910.02155.01972.02438.0
5TO HCP5612.05954.065512.071420.065916.065310.06136.06458.0
6BO HCP2618.02062.027310.02164.02164.02455.01621.02606.0
6BO HCP2708.02214.02153.01751.02235.02142.02396.028810.0
6BO HCP25310.02405.02446.02498.02163.01811.02384.01982.0
6TO HCP78420.066710.073212.06406.06558.06406.06392.074616.0
-TE HCP206016.018242.020018.0206220.019596.019514.0205412.0204510.0
7BG HCP2088.01940.02350.02150.02418.01910.02258.02618.0
7BG HCP2390.02050.02098.02030.01800.02488.02188.02398.0
7BG HCP2110.01940.02688.02130.02290.02528.02198.02428.0
7TG HCP6580.05930.071212.06310.06500.069112.066212.074212.0
8BG HCP2718.02080.01810.02138.01560.01928.02318.01910.0
8BG HCP2068.01890.02000.02300.02050.02348.01958.02448.0
8BG HCP2478.02238.01750.01800.02090.02528.02040.02128.0
8TG HCP72412.06200.05560.06230.05700.067812.063012.064712.0
9BG HCP2260.01840.02028.02428.02218.01870.02388.01930.0
9BG HCP2148.01740.02410.02348.02018.02100.02060.02738.0
9BG HCP2320.02508.02028.02310.02290.02928.02448.01730.0
9TG HCP6720.06080.064512.070712.065112.06890.068812.06390.0
-TE HCP205416.018212.019136.019618.018714.0205820.0198010.0202812.0
10BO HCP2115.02136.02218.02084.01953.01751.025210.01802.0
10BO HCP2388.02133.01971.02052.02176.025910.02176.02164.0
10BO HCP2478.025010.02478.01992.01811.02033.02044.02225.0
10TO HCP69620.067616.066510.06124.05932.06378.067312.06186.0
11BO HCP2103.01772.02478.02466.02134.01671.027510.02145.0
11BO HCP27910.02083.01811.02104.02176.02155.02072.02328.0
11BO HCP24410.02013.01922.02185.01841.02428.02134.02216.0
11TO HCP73320.05862.06206.067412.06144.06248.069516.066710.0
12BO HCP2366.01932.02124.02568.02355.030110.01901.02063.0
12BO HCP2358.01701.02143.02154.02276.025010.02165.02092.0
12BO HCP2478.02153.02042.02456.025210.01871.02405.02184.0
12TO HCP71816.05782.06304.071612.071410.073820.06468.06336.0
-TE HCP214720.018402.019154.0200212.019218.0199910.0201416.019186.0
13BG HCP1880.02010.01778.02188.02130.02038.01640.02308.0
13BG HCP2180.02188.02448.01250.01968.02090.01890.02568.0
13BG HCP2458.02160.02318.01890.02088.02208.02100.02050.0
13TG HCP6510.063512.065212.05320.061712.06320.05630.069112.0
14BG HCP2128.01830.02328.01890.01920.02108.02200.02308.0
14BG HCP1978.01810.02398.01930.02180.02208.01970.02358.0
14BG HCP2468.02100.02080.02438.02108.01740.02034.02034.0
14TG HCP65512.05740.067912.06250.062012.06040.06200.066812.0
15BG HCP2608.01810.01908.02010.02168.02248.02040.01970.0
15BG HCP2020.02068.01670.02078.02118.02298.01840.01610.0
15BG HCP2558.02420.02518.01810.02010.02528.02170.02098.0
15TG HCP71712.062912.06080.05890.062812.070512.06050.05670.0
-TE HCP202320.018386.0193912.017462.018658.0194116.017884.0192610.0
16BO HCP2083.02104.023610.02146.01881.02052.02146.02248.0
16BO HCP1952.02155.02216.02114.01811.02073.026110.02338.0
16BO HCP1901.02218.02024.02165.02196.02013.026310.01912.0
16TO HCP5934.064610.065916.06418.05882.06136.073820.064812.0
17BO HCP2296.02133.02112.02448.02144.026010.02155.01951.0
17BO HCP2336.01982.02104.02388.02073.02336.024610.01901.0
17BO HCP2488.02254.01681.02426.02192.025110.02295.02203.0
17TO HCP71012.06366.05892.072416.06408.074420.069010.06054.0
18BO HCP26010.01982.02348.02085.02053.02074.01711.02286.0
18BO HCP2166.02238.02065.02044.02044.023110.01921.01972.0
18BO HCP2458.01842.02254.02203.02315.01671.025010.02386.0
18TO HCP72120.06054.066516.06328.064010.06054.06136.066312.0
-TE HCP202416.018874.019136.0199712.018682.0196210.0204120.019168.0
19BG HCP2248.01880.02078.02170.02328.02070.02178.02180.0
19BG HCP2040.02200.02698.02658.02368.02508.02270.02080.0
19BG HCP2010.02470.02488.02488.01670.01640.02128.02328.0
19TG HCP6290.06550.072412.073012.06350.06210.065612.065812.0
20BG HCP2478.01930.01990.02418.02258.02310.01970.02058.0
20BG HCP1900.02100.02508.02168.02488.02090.02048.01970.0
20BG HCP1610.02548.02350.02130.01830.02158.02048.02718.0
20TG HCP5980.065712.068412.067012.06560.06550.060512.06730.0
21BG HCP2350.02080.02178.02578.02418.02020.02118.01840.0
21BG HCP2188.02278.02538.02438.01910.02000.02170.02180.0
21BG HCP2088.01870.02378.01850.01830.02040.02548.02108.0
21TG HCP66112.06220.070712.068512.06150.06060.068212.06120.0
-TE HCP18884.019348.0211520.0208516.019066.018822.0194312.0194312.0
22BO HCP2508.02184.02285.02406.02142.01721.02184.025210.0
22BO HCP2246.02174.023110.02093.02246.02012.02298.02001.0
22BO HCP2085.024910.01792.02054.01731.02338.02246.01843.0
22TO HCP68216.068420.06388.065410.06114.06062.067112.06366.0
23BO HCP21610.01941.02118.02074.01962.02106.02095.02023.0
23BO HCP2096.02024.02065.01983.01922.02108.024010.01741.0
23BO HCP2276.02193.02358.02061.02234.023810.02142.02276.0
23TO HCP65212.06158.065212.06116.06116.065816.066320.06032.0
24BO HCP2164.02063.02002.02205.02328.01821.025610.02236.0
24BO HCP23610.02083.02225.02225.02042.02328.01751.02316.0
24BO HCP1972.02063.026910.02084.01881.02638.02446.02425.0
24TO HCP6496.06202.069116.06508.06244.067712.067510.069620.0
-TE HCP198316.019196.0198112.019154.018462.0194110.0200920.019358.0
R T Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt Pinfall Pnt
    De Daltons Fearless Ato Elektr Dirty Stri Fair Play Hallmark Split Happ Geen Gezeu
Totaal695.0381.0701.0546.0487.0613.0640.0653.0
Plaats28167543
BG = punten Bowler per Game (bowler wint game en krijgt punten)
TG = punten Team per Game (team wint game en krijgt punten)
BO = punten Bowler overall (bowler wint game overall en krijgt meeste punten)
TO = punten Team overall (team wint game overall en krijgt meeste punten)
TE = punten Team Event (team met meeste pinfall overall in event over meerdere games krijgt meeste punten)